Její kariéra je kvůli tomu v ohrožení

A jéje! Dařino tajemství je odhaleno

Dara (38) již obíhá kolem policejní stanice. Poté, co byla podruhé obviněna z nedbalosti zabití motocyklisty Henryho († 63), přišla na svou první výslech včera večer.

„Jsem si jistý svou nevinností. Nešel jsem v opačném směru a trvám na tom, “řekla zpěvačka Dara poté, co se policie podívala na to, co se stalo loni v červenci na cestě v údolí Šárky. “Rád bych konečně znovu usnul,” řekla Dara smutně.

“Jsem pevně přesvědčen o nevinnosti klienta,” řekl zpěvák Robert. Pak dodal, že výslech byl přesně stejný jako Dara před rokem.

První pokus o nehodu promluvil k Darovi. Druhá, která měla svou vdovu Olgu (59) na vlastní náklady, znovu promluvila proti zpěvákovi. Na základě třetí revizní zprávy policii opět obvinila zpěvačku a znovu čelí až šesti letům vězení. “Spravedlnost musí být. Aspoň, kdyby měla stav a musela zaplatit náhradu škody,” říká Olga.

Jedinou radostí je nyní dcera Dary Laura a nově vytvořené CD Stereo. Album, které má být vydáno v polovině října, neodhaluje jen svou duši, jak je vidět z obalu.

Reply