Proč samoobslužné knihy nefungují pro mě

Už jste někdy přemýšlel, proč je to, že nepostupujete a jaký je skrytý důvod vašich problémů s depresí, přestože jste četli o svépomoci, když jste se narodili? Tento problém je hlavním důvodem a existuje důvod, proč jste na svém místě ještě dlouho.

Hlavním důvodem této stagnace je, že nečiníte; si myslíte, že vše, co musíte udělat, je číst knihu a všechno bude v pořádku. Ve skutečnosti takový proces nefunguje. Musíte být mnohem pozitivnější, abyste dosáhli významného úspěchu a pomohli vám.

Co musíte udělat nejprve je číst některé knihy o vlastní zlepšení, většina knih na trhu obsahuje alespoň některé užitečné informace pro vaše vlastní zlepšení. Ale musíte vědět, že se jedná pouze o první proces, protože musíte tyto informace aplikovat v reálném světě, abyste získali výhody.

Když si tuto informaci přečtete, musíte ji nejprve použít. Každá kniha navrhne konkrétní vzorec úspěchu, ale je třeba ji trochu vylepšit, aby odpovídala vašemu případu. Lidé nejsou identičtí, neexistuje žádný vzorec, který by fungoval perfektně pro každého stejným způsobem. Každý by měl dělat své domácí úkoly a zjistit, jak vzorec pracovat pro svou konkrétní situaci.

Je velmi důležité myslet na to, proč se nepohybujete vpřed a zjistit, jak se vypořádat s těmito důvody, což vás zpozdí od dosažení vašich cílů. Někdy důvodem je, že nevíte, kde začít. Posaďte se, zhluboka se nadechněte a začněte znovu přemýšlet o tom, kde začít. Je mnohem lepší strávit pár dní, než vyhodnotit svou situaci, spíše než jen zkoušet různé způsoby náhodně bez významného cíle před vámi.

Jakmile zjistíte, kde začít, co dělat a určit, jaký je váš cíl, je ještě jen jeden krok. Poslední věc, kterou musíte udělat, je nastavit tempo pro sebe a jak tento plán realizujete. Nastavení tempa vám pomůže nespěchat výsledky a dát si čas přizpůsobit se každému kroku, který budete mít.

Vždy se ujistěte, že jedete správným způsobem, nebo můžete zastavit a změnit směr.

Reply