Zákony vesmíru – praxe je bez pochybností

Když vědomě praktikujete Zákony Vesmíru, můžete zjistit, že vaše výsledky mohou být jiné, než si představujete nebo požadujete. Časem, když zůstanete vytrvalí a věrní Zákonům, Zákony zůstanou vytrvalé a věrné vám.

Univerzální zákony jsou pokyny pro chování, které posílí váš fyzický, duševní a emocionální a duchovní růst. Vzrušující novinkou je, že vaše myšlenky, pocity, slova a činy vytvářejí vaši realitu, máte moc vytvořit svět míru, harmonie a hojnosti. K tomu je nezbytné, abyste se naučili ovládat své myšlenky a emoce – odstraňovat pochybnosti, strach a strach.

Většina lidí žije v režimu spánku. Vstáváte, staráte se o své povinnosti, jedíte, spíte a začnete znovu na druhý den?

Vaše podvědomí se drží starých vzpomínek a přesvědčení dlouho poté, co na ně vědomá mysl zapomene. Když otevřete dveře do bezvědomí, je to jako Pandorina skříňka, věci se rozpadnou. Musíte vyčistit břidlicově čistě – odstraňte staré programování, kondicionování a indoktrinace, abyste mohli přijít.

Postupem času budete ve své mysli a charakteru neustále budovat větší pocit vědomí, jak zůstat v souladu s univerzálními zákony bez pochyb, strachu nebo strachu. Vaše síla, odvaha a hojnost bude v souladu s vašimi nejhlubšími hodnotami.

Veškeré vaše zaměření a úsilí je o tom, že si uvědomujete svůj ideál nebo nejvyšší dobro, které můžete v tomto okamžiku znát – a v průběhu času ho snadno a snadno dovedete do svých zkušeností.

Pobyt v souladu s univerzálními zákony je tak snadný, jak se na ně vytrvale zaměřujete a zůstáváte pravdiví. A nezapomeňte se bavit v tomto procesu.

Reply